Geri

Gamers & Goodies Topluluk Merkezi’ni Faaliyete Geçiriyoruz

Oyuncular, ilk Dying 2 Know bölümü sırasında tanıtılan, Dying Light ve Dying Light 2 Stay Human ile başlayarak serinin tüm oyunlarını genişletecek, onları birbirine bağlayacak ve oyuncuları oyunların içine çekecek, tamamen yeni bir topluluk merkezi olan TechlandGG

Oyuncular, ilk Dying 2 Know bölümü sırasında tanıtılan, Dying Light ve Dying Light 2 Stay Human ile başlayarak serinin tüm oyunlarını genişletecek, onları birbirine bağlayacak ve oyuncuları oyunların içine çekecek, tamamen yeni bir topluluk merkezi olan TechlandGG (Gamers & Goodies) platformunu faaliyete geçirmekten dolayı çok heyecanlıyız. Bu platform özel oyun güncellemeleri, sırları ve gizemleri ortaya çıkarma, oyun içi malzemeler ve ödüller, sahne arkası içerikler, oyuncu istatistikleri takibi ve kod alma gibi işlevlere erişim sunmaktadır.

TechlandGG nedir?
Oyuncuları, Techland oyunları dünyasından eşsiz malzemeler ile ödüllendirdiğimiz bir programdır. Burada, kodlarınızı fişler ile takas ederek fişler karşılığında özel oyun içi malzemeler alabilirsiniz.

Ne tür ödüller alabilirim?
Ödüller arasında, eşsiz ve güçlü oyun içi malzemeler ile posterler, oyun müzikleri, konsept çizimler ve benzeri orijinal dijital içerikler bulunmaktadır.

Oyuncular TechlandGG platformuna kaydolup Dying Light hesaplarını bağlayarak, Dying Light 2 Stay Human’daki bir silahtan esinlenerek Dying Light’ta kullanıma açılan yeni bir silah olan Yaban Arısı gibi özel yeni ögelere sahip olabilir. Daha önce hiç görülmemiş konsept çizimler, görseller ve posterlerden oluşan bir seçki de indirilebilir.

Ayrıca oyuncular Dying Light 2 Stay Human ana kahramanı Aiden için, bir sıra dahilinde parça parça toplanabilen altı parçalık özel bir kıyafetin kilidini açmaya başlayabilirler.

TechlandGG üyeleri, hesaplarının seviyesini yükseltmek ve eşsiz bonusların kilidini açmak için XP Puanları kazanabilir. XP Puanları aşağıdaki gibi değişik yollarla kazanılabilir:

  • TechlandGG platformunda oturum açarak,
  • Techland’in YouTube kanalında tanıtım filmleri izleyerek,
  • Görevler tamamlayarak.

Gelecekte, XP Puanları şu yollar ile de kazanılabilir:

  • Techland’in haber bültenine üye olarak,
  • Gizli easter egg’leri bularak,
  • Sosyal medyada özel içerik arayarak.

Daha fazla bilgi almak ve TechlandGG platformunda oturum açmak için TechlandGG.com web sitesini ziyaret edin.

TechlandGG Launch