Geri

Dying 2 Know’un ikinci bölümü şimdi yayında!

Dying Light 2 Stay Human dünyasının derinliklerine inen orijinal bir web serisi olan Dying 2 Know (D2K) şovumuzun ikinci bölümü yayınlandı.

Dying Light 2 Stay Human dünyasının derinliklerine inen orijinal bir web serisi olan Dying 2 Know (D2K) şovumuzun ikinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde daha önce hiçbir yerde görülmemiş olan oynanış videosuna, bulaşlılara dair daha detaylı bir incelemeye ve hareket yakalama tekniği ile ses tasarımı sahne arkası görüntülerine yer verilirken DL2’nin geliştirilme sürecinde çok önemli role sahip bir kişinin kimliği açıklanıyor.

 

Yeni bulaşlı türlerinden birine derinlemesine bir bakış da içeren D2K’nın ikinci bölümü, sayısız düşman türü ve onların dönüşüm süreci üzerindeki sır perdesini aralıyor. Bu bölümü Dying Light YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Ayrıca bir çizgi roman kitabı için Dynamite Entertainment ile ortaklık gerçekleştirdiğimizi açıkladık. Bu çizgi romanın adı, Banshee: I Am The Cure. TechlandGG üyesi olan tüm oyuncularımız çizgi romanın dijital versiyonunu ücretsiz olarak edinebilecek. Techland ayrıca hayranları için, onların test yaparak Dying Light dünyasında hangi tür bulaşlı olacaklarını öğrenebilecekleri bir „Ne Tür Bir Canavarsın” sayfası „Which Kind of Monster Are You?yayınladı!

Dying 2 Know 2. Bölüm canlı yayınında bizimle birlikte olamadıysanız, bu bölüme YouTube kanalımızdan ulaşabilirsiniz