Geri

DYING 2 KNOW’UN 5. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU

Bu bölümde 15 dakikalık bir oynanış videosunun yanı sıra UGC yarışması, Techland GG ve ilk bakış etkinliklerimiz hakkında yeni bilgiler paylaştık!

Dying Light 2 Stay Human’ın dünyasına derinlemesine bakış atan video serimiz Dying 2 Know’un beşinci bölümü yayında.

 

Bu bölümde oyunun 4 Şubat’ta karşı karşıya geleceğin dünyasına, çetrefilli karakterlerine, Müttefik Şehir sistemine, savaşlarına ve parkur mekaniklerine, ve de yüzleşeceğin seçimlere dair daha fazla detay verdiğimiz 15 dakikalık bir oynanış videosu paylaştık.

 

Bu oynanış videosunda Aiden, Merkez Döngü’ye ulaşıyor ve Balık Gözü büfesinde kayıp kız kardeşine dair yeni detaylar bulmayı umuyor. Ama öncelikle şehre yeniden elektrik verebilmek amacıyla bir ara elektrik istasyonuna ulaşması gerek. Bunu yapmak için yeni dostu Lawan’dan yardım alıyor, ki kendisini canlandıran Hollywood aktristi Rosario Dawson’ı tanıyor olabilirsin.

 

Bu bölümde ayrıca UGC yarışması hakkında yeni güncellemeler de paylaştık: son katılım tarihi ötelendi ve Dying Light 2 karakterlerine hayat vermek isteyen cosplayer’lara daha iyi yardımcı olacak yeni kılavuzlar ekledik. Yani muhteşem ödüller kazanma şansı yakalayabilmek için hikâyelerini, görsel çalışmalarını ve cosplay’lerini buraya göndermeye devam edebilirsin.

 

Topluluk merkezimiz TechlandGG’den de haberler var! Sitede aktif hale getirip oyun içinde tamamlayacağın özel başarımlar sayesinde, program dâhilinde tecrübe puanı kazanıp seviye atlayabilirsin. Yeni seviyeler, Dying Light içinde edinilebilir yeni ödüller ve çok yakında da… Dying Light 2 Stay Human içinde yeni silahlar demek.

 

Son olarak, dünya çapında (Polonya, İngiltere, ABD, Rusya ve Japonya) daha önce düzenlediğimiz ilk bakış etkinliklerinden söz ettik. Medya temsilcileri ve içerik üreticileri PC ve PS4’lerin başına kurulup oyunun mevcut halini birkaç saat oynama fırsatı buldu. Geri bildirimleri son derece olumluydu ve bize oyunu ne şekilde cilalamamız gerektiği konusunda çok faydalı yönlendirmelerde bulundular.

 

Daha fazla detay için Dying 2 Know’un son bölümüne göz at ve oyuna ön sipariş vermeyi unutma, 4 Şubat 2022’de keşfedilecek dev bir dünya seni bekliyor.