Powrót

Zamów Dying Light 2 w przedsprzedaży już dziś, aby uzyskać ekskluzywną zawartość!

Zamów w przedsprzedaży Dying Light 2 Stay Human już teraz, aby otrzymać dodatkową zawartość po premierze gry na PC i konsolach. 

Właśnie uruchomiliśmy zamówienia Dying Light 2 w przedsprzedaży i każdy gracz będzie mógł wybrać wydanie, które najbardziej mu odpowiada. Przygotowaliśmy dla graczy naprawdę wiele możliwości. Dostępne są trzy edycje detaliczne: Standard, Deluxe i Edycja kolekcjonerska oraz trzy cyfrowe: Standard, Deluxe i Ultimate.

Na wszystkich, którzy zamówią w przedsprzedaży dowolną wersję gry, czeka ekskluzywny cyfrowy pakiet „Reload Pack” zawierający unikalny strój, broń i skórkę dla paralotni.  

 

Każdy gracz, który zamówił w przedsprzedaży Dying Light 2, otrzyma: 

  • Unikalny strój “Reload” 
  • Unikalny wygląd dla broni “Reload”
  • Unikalną skórkę dla paralotni “Reload”

 

 

Ocalali, zanurzcie się w uliczkach The City, w którym nie znajdziecie już nic, co w dawnym świecie było uznawane za pewne. Odkryj swoją przeszłość i pokieruj przyszłością postapokaliptycznego świata. Dołącz do znajomych, aby zobaczyć, jak zmienia się miasto, pod wpływem wyborów innych niż twoje, lub pokaż im własną historię! Zamów Dying Light 2 Stay Human w przedsprzedaży, aby otrzymać zestaw unikalnych skórek Reload! 

 

Poczułeś już dreszczyk adrenaliny? Nie czekaj do ostatniej chwili! Zarezerwuj swoją kopię gry już teraz i zdobądź ekskluzywne gadżety w przedsprzedaży. Wyróżnij się z tłumu pierwszego dnia, dzięki egzotycznemu strojowi i unikalnej skórce dla swojej broni i paralotni.  

 

Możesz zamówić w przedsprzedaży jedną z wielu wersji Dying Light 2:

– Standard
– Deluxe
– Ultimate
– Edycja kolekcjonerska