Powrót

Dying 2 Know – edycja gamescomowa – nowy gameplay

Jednym z pokazanych przez nas materiałów był zupełnie nowy zwiastun rozgrywki, w którym przybliżamy wiele nowych ruchów i systemów walki.

Nadal jesteśmy podekscytowani po zaprezentowaniu ostatniego odcinka Dying 2 Know. Jednym z pokazanych przez nas materiałów był zupełnie nowy zwiastun rozgrywki, w którym przybliżamy wiele nowych ruchów i systemów walki. Poczujecie w nim atmosferę postapokaliptycznego miasta Villedor – niegdyś wspaniałej metropolii – w którym osadzona jest akcja Dying Light 2 Stay Human.

Podczas prezentacji rozgrywki wspólnie wejdziemy do miasta i wywalczymy sobie drogę przez jego niebezpieczne ulice. Możecie wykorzystać na swoją korzyść wiele rzeczy, jak się za chwilę przekonacie. Oglądajcie uważnie, by zobaczyć, jak – dzięki odrobinie kreatywności – specjalne ruchy w trakcie walki i parkouru można łączyć ze sobą, by zapewnić sobie przewagę.

Mamy nadzieję, że zwiastun rozgrywki, który zaraz obejrzycie, pozwoli wam zaznajomić się nieco z systemami parkouru i walki, które czekają na was w grze.

Poprzednie odcinki możecie obejrzeć na naszym kanale na YouTube