Powrót

Drugi odcinek Dying 2 Know jest już w sieci!

Dzisiaj swoją premierę miał drugi odcinek Dying 2 Know (D2K) – internetowa seria, która pozwoli wam zanurzyć się w świecie Dying Light 2 Stay Human.

Dzisiaj swoją premierę miał drugi odcinek Dying 2 Know (D2K) – internetowa seria, która pozwoli wam zanurzyć się w świecie Dying Light 2 Stay Human. W odcinku mogliśmy zobaczyć niewidzianą wcześniej rozgrywkę i przyjrzeć się zarażonym oraz kulisom procesu przechwytywania ruchu i projektowania dźwięku. Oprócz tego poznaliśmy bardzo ważną osobę zaangażowaną w powstawanie DL2.

W drugim odcinku D2K mogliśmy poznać wiele typów wrogów oraz proces transformacji. Przyjrzeliśmy się także nowemu gatunkowi zarażonych. Obejrzyj odcinek na kanale Dying Light na Youtube.

Poinformowaliśmy was również o naszej współpracy z Dynamite Entertainment, w ramach której stworzyliśmy komiks pod tytułem „Banshee: I Am The Cure”. Wszyscy gracze, którzy zarejestrują się na TechlandGG, będą mogli otrzymać komiks w wersji cyfrowej za darmo. Techland uruchomił również stronę „Which Monster Are You” „Which Kind of Monster Are You?, na której fani mogą wypełnić test i dowiedzieć się, jakiego rodzaju zarażonym zostaliby w świecie Dying Light.

Jeśli nie oglądaliście na żywo transmisji drugiego odcinka Dying2Know, możecie go obejrzeć na naszym kanale YouTube