Zpět

Spouštíme komunitní centrum Gamers & Goodies

Vážení hráči, s radostí oznamujeme spuštění programu TechlandGG (Gamers and Goodies), zbrusu nového komunitního centra, představeného v prvním díle Dying 2 Know.

Vážení hráči, s radostí oznamujeme spuštění programu TechlandGG (Gamers and Goodies), zbrusu nového komunitního centra, představeného v prvním díle Dying 2 Know. Jeho cílem je poskytnout hráčům rozsáhlejší a hlubší zážitek a propojit je napříč všemi podporovanými hrami. Začínáme s Dying Light a Dying Light 2 Stay Human. Tato platforma nabídne exkluzivní aktualizace, jež vám ve hře odhalí různá tajemství a záhady a přinesou herní předměty a odměny, obsah ze zákulisí vývoje, herní statistiky a možnost využívat kódy.

Co je TechlandGG?
Jde o program, v němž mohou hráči sbírat odměny v podobě jedinečných předmětů ze světa her společnosti Techland. Zde můžete pomocí kódů získávat lístky, za které ve hrách dostanete exkluzivní předměty.

Jaké odměny můžu získat?
Odměny budou mít podobu unikátních a silných herních předmětů a originálního digitálního obsahu, jako jsou např. pozadí, hudba ze hry, koncepční obrázky a další.

Hráči zaregistrovaní do TechlandGG s ním můžou propojit svůj účet ze hry Dying Light a získat tak přístup k exkluzivním novým předmětům, jako je třeba The Wasp, nová zbraň do hry Dying Light inspirovaná zbraní z Dying Light 2 Stay Human. Kromě toho jsou ke stažení také úplně poprvé zveřejněné koncepce, obrázky a pozadí.

Hráči mohou dále také začít postupně sbírat šest částí exkluzivního oděvu pro hlavního hrdinu hry Dying Light 2 Stay Human Aidena.

Členové programu TechlandGG také mohou pomocí bodů zkušeností zvýšit úroveň svého účtu, čímž odemknou různé jedinečné bonusy. Získat body lze hned několika způsoby, jako jsou např.:
Přihlášení k platformě TechlandGG.

  • Sledování ukázek na YouTube kanálu vývojářů Techland.
  • Plnění misí.

V budoucnu je budete také moct získat za:

  • Přihlášení k odběru novinek.
  • Nacházení easter eggů.
  • Vyhledávání speciálního obsahu na sociálních sítích.

Více informací a registrační formulář najdete na TechlandGG.com.

TechlandGG Launch