Zpět

Druhá epizoda Dying 2 Know je online!

Dnes měla premiéru druhá epizoda našeho pořadu Dying 2 Know (D2K) – webový pořad, který se zabývá světem hry Dying Light 2 Stay Human

Dnes měla premiéru druhá epizoda našeho pořadu Dying 2 Know (D2K) – webový pořad, který se zabývá světem hry Dying Light 2 Stay Human. V této epizodě jsme ukázali dosud neviděné záběry ze hry a přiblížili jsme, jak je to s nakaženými. Taky jsme nakoukli mezi zvukaře a do oddělení designu, kde jsme omrkli, jak se snímá pohyb. Nakonec jsme si představili velmi důležitého člověka, který se podílí na vývoji DL2.

Druhá epizoda D2K odhaluje dosud neviděné herní nepřátele, včetně docela nového druhu nakaženého, a přibližuje proces jejich proměny. Na epizodu se můžeš podívat na YouTube kanálu hry Dying Light.

Dozvíš se tam i o našem novém partnerství se společností Dynamite Entertainment, se níž připravujeme komiksovou knihu Banshee: I Am The Cure. Všichni hráči, kteří se registrují na TechlandGG, dostanou digitální verzi komiksu zdarma. Studio Techland také spustilo stránku „Jaké monstrum jsi“ „Which Kind of Monster Are You?, kde na fanoušky čeká test, který jim poví, jakým typem nakaženého by se stali ve světě hry Dying Light!

Pokud ses s námi nedíval(a) na livestream druhé epizody Dying2Know, můžeš si ji pustit aspoň na našem YouTube