Zpět

CO SE STALO V PÁTÉ EPIZODĚ DYING 2 KNOW

V této epizodě jsme odhalili 15 minut záběrů z hraní a nové informace o soutěži uživatelského obsahu, programu Techland GG a událostech před uvedením hry!

Právě vyšla pátá epizoda Dying 2 Know, našeho originálního webového seriálu, který se noří do světa hry Dying Light 2 Stay Human.

 

V této epizodě jsme odhalili 15 minut záběrů z hraní, které ukazují další detaily ze světa hry, její komplexní postavy, systém podpory města, bojové a parkourové mechaniky a rozhodnutí, jimž budete od 4. února čelit.

 

V tomto videu se záběry ze hry přichází Aiden do Centrální smyčky a v kantýně Rybí oko se snaží zjistit informace o své pohřešované sestře. Nejdříve se ale musí dostat k transformovně a obnovit dodávku elektřiny ve Městě. V tom mu pomáhá jeho nová spojenkyně Lawan, kterou hraje hollywoodská herečka Rosario Dawson.

 

V této epizodě jsme také představili nové informace o soutěži uživatelského obsahu – prodloužili jsme termín a přidali jsme nové směrnice, díky kterým budou cosplayeři moci tvořit kostýmy postav ze hry Dying Light 2 Stay Human ještě dokonaleji! Tady nám můžete posílat další příběhy, výtvarná díla a cosplaye a vyhrát tak skvělé ceny.

 

Novinky pro vás má i naše komunitní centrála TechlandGG! Na stránkách jsou uvedeny speciální achievementy, které můžete aktivovat na webu a splnit ve hře. Získáte tak body zkušeností a nové úrovně v programu. Úrovně přinášejí nové nárokovatelné odměny v Dying Light a brzy také… zbraně v Dying Light 2 Stay Human. S nimi budete mít, až hra vyjde, při zkoumání Města výhodu.

 

Mluvili jsme také o událostech před uvedením hry, které se konaly po celém světě (v Polsku, Spojeném království, Spojených státech, Rusku a Japonsku). Novináři a tvůrci obsahu měli možnost strávit několik hodin hraním nejnovější verze naší hry na počítačích a konzolích PS4. Jejich ohlasy byly velmi kladné a pomáhají nám hru vypilovat.

 

Podívejte se na nejnovější epizodu Dying 2 Know, kde najdete více podrobností, a nezapomeňte si hru předobjednat, abyste mohli její rozsáhlý herní svět prozkoumat už 4. února 2022.